Sluneční brýle

Základem je 100% UV filtr

Většina lidí si kupuje sluneční brýle proto, aby se jim dívalo během slunečných dnů příjemněji a nemuseli přivírat oči, sotva vykročí ven. Mnozí používají sluneční brýle jako atraktivní módní doplněk. Neměli bychom však zapomínat, že jejich hlavní funkcí je chránit náš zrak. A právě proto byste měli vybírat vždy sluneční brýle se 100% UV filtrem.

Do města i na sport

V naší nabídce najdete výhradně sluneční brýle se 100% UV filtrem. Vybírat můžete z mnoha renomovaných značek. A to od moderních slunečních brýlí do města po sportovní brýle na cyklistiku, běh a další outdoorové aktivity.

Dioptrické sluneční brýle

Nechcete pokaždé kombinovat sluneční brýle a kontaktní čočky? Pak pro vás máme hned několik řešení. Můžete si pořídit přímo dioptrické sluneční brýle. Vynosíte je však opravdu pouze za slunečného počasí. Další variantu představují fotochromatické neboli samozatmavovací brýle, které využijete uvnitř i venku za jakýchkoli podmínek. Sluneční brýle s odnímatelnou dioptrickou vložkou můžete nosit i bez vsadky spolu s kontaktními čočkami.

Stavte se do vaší nejbližší prodejny OPTI, kde si můžete jednotlivé typy brýlí prohlédnout a vyzkoušet. Naši zkušení optici vám s výběrem rádi pomohou.